Een tijd geleden kwamen enkele medewerkers van de Projective Group meewerken met de cliënten van de Zonnebloemen, in het kader van “Give a Day”. Ze waren diep onder de indruk van het talent van onze cliënten en zetten hun eigen expertise in om die talenten te versterken. Dat leidde onder andere tot prachtige filmpjes voor Dag Panda.
Echte cocreatie op z’n best – en die ervaring bleef nazinderen. Zo sterk zelfs, dat ze besloten om de opbrengst van hun sociale acties, waaronder een sponsortocht van maar liefst 27.219.745 stappen, aan De Vijver te schenken.
Deze week overhandigden ze symbolisch een cheque van 2.250 euro aan Nick, Shianti en Issam, ten voordele van onze Vijverprojecten. Ze waren opnieuw verrast door de talenten die ze ontdekten: het gedicht van Issam, het fijne borduurwerk van Shianti, en de indrukwekkende panelen voor het Sfinkx Festival (in avant-première) van Nick en zijn collega’s werden enorm gewaardeerd.
Wie weet komen ze volgend jaar opnieuw een dagje samenwerken met onze kunstenaars. Een dikke merci aan Projective Group – jullie gaven onze cliënten zoveel meer dan alleen een gift!